Світ

Байден та Путін провели телефонну розмову

Байден та Путін провели телефонну розмову

Фото: White House Байден і Путін поговорили телефоном про Україну

Розмова тривала годину і дві хвилини, вона відбулася за кілька годин після наказу евакуювати співробітників посольства США.

Президент США Джо Байден та президент РФ Володимир Путін сьогодні, 12 лютого, провели телефонну розмову про ситуацію навколо України. Про це повідомляє CNN.

Повідомляється, що розмова тривала годину та дві хвилини. Розмова відбулася за кілька годин після того, як США наказали евакуювати більшу частину співробітників свого посольства.

«Ці кроки були ще однією ознакою того, що в США побоюються, що Путін може віддати наказ про вторгнення в будь-який час, лише через день після того, як радник Байдена з національної безпеки попередив американців, які перебувають в Україні, про необхідність залишити Україну і про те, що військові дії можуть розпочатися з повітряних бомбардувань», — йдеться у повідомленні.

Востаннє Путін та Байден розмовляли телефоном наприкінці 2021 року. До цього 7 грудня відбулися переговори у форматі відеоконференції.

Раніше радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що президент України, керівники розвідки та військове командування повністю контролюють ситуацію.

Джерело

Залишити коментар