Світ

Байден: Я високо оцінив дії українського народу

Байден: Я високо оцінив дії українського народу

Президент США Джо Байден

Штати докладають усіх зусиль, щоб об’єднати інші країни для надання допомоги Україні.

Президент США Джо Байден під час телефонної розмови з українським лідером Володимиром Зеленським сказав, що оцінив боротьбу українців із російськими окупантами і що США продовжать підтримувати Україну у війні з Росією. Про це йдеться у його заяві, оприлюдненій у п’ятницю, 25 лютого, на сайті Білого дому.

«Одразу після саміту НАТО я розмовляв з президентом Зеленським. Я високо оцінив сміливі дії українського народу, який бореться за свою країну. Я також повідомив про економічну, гуманітарну підтримку та підтримку в галузі безпеки, що надається Сполученими Штатами, а також про наші постійні зусилля щодо об’єднання інших країн для надання аналогічної допомоги», — йдеться у повідомленні.

Крім того, Байден заявив, що НАТО як ніколи єдине і «триматиме свої двері відчиненими для тих європейських держав, які поділяють наші цінності і які якось можуть приєднатися до нашого Альянсу».

Нагадаємо, Володимир Зеленський повідомив раніше, що обговорив з Джо Байденом посилення санкцій, конкретну оборонну допомогу та антивоєнну коаліцію.

Байден оголосив потужні санкції проти Росії

Джерело

Залишити коментар