Світ

Азербайджан: Карабаський конфлікт врегульовано

Азербайджан: Карабаський конфлікт врегульовано

Фото: Скриншот из видео Баку і Єреван розійшлися в думках щодо завершення конфлікту в Карабаху

Раніше вірменський прем’єр Пашинян заявив, що підписана угода не вирішує карабаський конфлікт.

Після заяви прем’єр-міністра Вірменії Ніколи Пашиняна про те, що угода щодо Нагірного Карабаху не вирішує спірне питання регіону, посол Азербайджану в Росії Полад Бюльбюль огли заявив, що Баку вважає конфлікт врегульованим, пише РИА Новости.

«Я вважаю, що так… Інша справа, що, звичайно, знадобиться час, звичайно, знадобиться ще дуже багато зусиль — не треба самих себе обманювати, що це все буквально через місяць-два стане на свої місця. Це тривалий процес — в якійсь мірі, можливо, і болісний процес — але шлях один, іншого шляху немає. Це шлях до миру, благополуччя і процвітання», — сказав дипломат.

Він пообіцяв, що Азербайджан гарантує збереження культурних пам’яток в Карабасі.

Нагадаємо, Пашинян заявив, що угода з РФ і Азербайджаном передбачає тільки припинення військових дій, але спірне питання не вирішує.

Відповідно до угоди, Вірменія повинна передати Азербайджану низку території.

Так, до 15 листопада повинен бути переданий Кельбаджарський район, до 20 листопада — Агдамський район, а до 1 грудня — Лачинський район.

При цьому буде створено Лачинський коридор (шириною 5 км), який буде забезпечувати зв’язок Нагірного Карабаху з Вірменією і при цьому не зачіпатиме місто Шушу.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар