Світ

Австрія оголосила локдаун через коронавірус

Австрія оголосила локдаун через коронавірус

Себастьян Курц вважає, що жорсткий локдаун допоможе уникнути краху лікарняної системи

За останній тиждень в Австрії виявлялося по 550 нових випадків зараження на 100 тис. жителів — це в 11 разів перевищує рівень, прийнятний, за оцінками влади.

Канцлер Австрії Себастьян Курц оголосив про різке посилення коронавірусних обмежень в країні. Про це повідомляє Associated Press у суботу, 14 листопада.

Починаючи з вівторка, 17 листопада, в Австрії вводиться часткова комендантська година. Жителям можна залишати вдома тільки для походу на роботу, в магазин, для заняття спортом або для допомоги нужденним. Цей режим буде діяти до 6 грудня. Працювати продовжать тільки магазини, що продають товари першої необхідності.

Розважальні заклади та ресторани закриті в Австрії вже майже два тижні, але тепер до них додадуться бібліотеки, перукарні і спортзали. Школи переводяться в онлайн-режимі.

За словами Курца, за останній тиждень в Австрії виявлялося по 550 нових випадків зараження на 100 тис. жителів — це в 11 разів перевищує рівень, прийнятний, за оцінками влади.

У МОЗ Австрії констатують, що тільки жорсткий локдаун може допомогти уникнути краху лікарняної системи.

Раніше в Австрії у глави МЗС Олександра Шалленберг підтвердили коронавірус. Він контактував з главою бельгійського МЗС Софі Вільмес, у якої також виявили COVID-19.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар