Світ

Австрія хоче провести масове тестування на Covid

Австрія хоче провести масове тестування на Covid

Австрія хоче масово тестувати населення на Covid

Тестування повинне відбутися за прикладом Словаччини, яка перевірила на антигени більше половини населення країни.

Канцлер Австрії Себастьян Курц оголосив, що уряд хоче провести масове тестування населення на коронавірус до Різдва за прикладом Словаччини.

В ефірі ORF, глава уряду Австрії сказав, що хотів би протестувати «якомога більше австрійців» ближче до кінця локдауна, який вводиться з вівторка і повинен діяти до 6 грудня.

За його словами, інструмент тестування хотілося б «знову використовувати ще раз до Різдва». Тестування повинне відбутися за прикладом Словаччини, зазначив Курц.

«Ми підтримуємо тісний контакт зі Словаччиною, яка стала першою країною в Європі, яка провела тестування населення. Це спрацювало неймовірно добре», — сказав Курц.

Ближче до кінця тижня уряд надасть більше деталей своїх планів. Однак очікується, що цільовою групою спочатку стануть вчителі, щоб забезпечити швидке відкриття шкіл.

Курц наголосив, що хоче «зробити Різдво максимально безпечним за допомогою масових тестів».

Нагадаємо, Словаччина провела загальнонаціональну кампанію тестування. Під час її першого раунду близько 3,6 мільйона осіб з 5,5 мільйона населення пройшли тести на антигени. В цілому, близько 1% учасників тестування отримали позитивний результат. Людей, які отримали негативний результат, при цьому звільнили від дотримання низки «коронавірусних» обмежень.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар