Україна

Арестович: Противник видихнувся

Арестович: Противник видихнувся

Фото: скриншот видео

Зараз по всій країні відносна тиша, противник перейшов у тактичний відступ, кажуть в ОП.

Російські війська видихнулися на четвертий день вторгнення в Україну та перейшли у тактичний відступ. Про це у неділю, 27 лютого, заявив радник голови Офісу президента Олексій Арестович.

«Зараз по всій країні відносна тиша, крім Волновахи, яку знову взяли наші українські війська потужною контратакою, та північно-західних околиць Києва, де противник спробував просунутися вперед окремими групами, як у Харкові, але потрапили під вогневе ураження нашої авіації та артилерії, а також бої територіальної оборони», — заявив Арестович.

За його словами, противник відступив та зайняв оборону на рубежах 15-40 кілометрів від Києва.

«Взагалі, загальна обстановка, як за моєю оцінкою показує, що противник видихнувся і останні зусилля і останні частини боєздатні кинув на Київ, щоб принаймні взяти його околиці і заявити про якусь там «перемогу». Київ та Харків», — додав Арестович.

Також він сказав, що Білорусь не є для України небезпечним противником, оскільки має всього 17 із 45 тисяч підготовлених солдатів.

«Ще доба-дві і ви захлинетеся у злочинах. Смертями ваших товаришів переповнений весь інтернет», — сказав він.

«До нас йде військова допомога зараз з інших країн. Сформовано іноземний легіон із добровольців з інших країн, яких дуже багато. Як би два легіони не довелося формувати з тих, хто зараз записується для оборони України. Наш опір стає повномасштабним», — повідомив Арестович.

Раніше у Міноборони озвучили втрати російських військ на ранок 27 лютого.

Джерело

Залишити коментар