Політика

Апеляційний суд обурився нападкам після скасування арешту Януковичу

Апеляційний суд обурився нападкам після скасування арешту Януковичу

Віктор Янукович. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Київський апеляційний суд закликав дочекатися проголошення повного тексту ухвали із зазначенням мотивів, яке призначене на 20 листопада

Київський апеляційний суд заявив, що звинувачення у тому, що суд сприяє уникненню колишнім президентом Віктором Януковичем кримінальної відповідальності є безпідставними. Про це повідомляє пресслужба суду.

Згідно з повідомленням, 16 листопада суд частково задовольнив апеляційні скарги захисту колишнього президента щодо його заочного арешту і озвучили лише резолютивну частину судового рішення.

Проголошення повного тексту ухвали із зазначенням мотивів призначено на 20 листопада 2020 року о 10:00. До того часу суд попросив утриматися від оцінки його мотивів.

«Разом з тим, вважаємо беззмістовними звинувачення у тому, що Київський апеляційний суд сприяє уникненню колишнім президентом України кримінальної відповідальності, зважаючи на нещодавнє рішення Київського апеляційного суду, яким залишено без змін вирок Оболонського районного суду міста Києва про визнання Януковича В.Ф. винуватим у вчиненні тяжких і особливо тяжких злочинів, за які останньому призначено покарання за сукупністю злочинів у виді реального позбавлення волі.

Київський апеляційний суд, поважаючи право кожного на свободу висловлювань, вважає неприпустимим поширення недостовірної інформації, що створює негативне враження про діяльність суду та маніпулює суспільною думкою, штучно загострюючи ситуацію навколо справ, які мають суспільне значення», — , — зазначили в апеляційному суді.

Нагадаємо, вчора, 16 листопада, Київський апеляційний суд скасував заочний арешт колишнього президента України Віктора Януковича у справі Майдану та призначив новий розгляд справи в суді першої інстанції. Суд розглянув апеляцію Януковича на обрання йому запобіжного заходу. В результаті скарга захисту була задоволена частково, а рішення Печерського суду від 12 травня 2020 року було скасовано.

Источник

Залишити коментар