Політика

Ілля Кива: Представники ОПЗЖ увійшли до всіх рад Полтавської області

Ілля Кива: Представники ОПЗЖ увійшли до всіх рад Полтавської області

Народний депутат Ілля Кива

Фото з відкритих джерел

Завдяки величезній довірі українців в результаті місцевих виборів представники «Опозиційної платформи — За життя» увійшли до всіх рад в Полтавській області. Про це народний депутат від ОПЗЖ, голова Полтавської міської організації партії Ілля Кива заявив в ході партійної конференції в Полтаві в понеділок.

«Це була наша спільна перемога і спільний внесок у відродження України, досягнення миру, відновлення здорового глузду, а значить — і можливості мирного і світлого майбутнього для нашої країни. Ми — команда переможців, ми — партія народу України! Адже третина країни віддала за нас свої голоси, довірила нам своє майбутнє, поклала на нас відповідальність, і ми повинні гордо, з честю пронести цей тягар відповідальності. У Полтавській області ми увійшли в усі міськради, районні ради і до облради», — сказав він.

Ілля Кива закликав усіх обраних депутатів приділити належну увагу бюджетним процесам на місцях.

«На місцеве самоврядування люди покладають надії, пов’язані зі зміною життя на краще. Тому наше завдання — правильно розпоряджатися бюджетами та стежити за чесністю використання народних грошей. На сьогодні бюджети збідніли, величезні суми розкрадаються за різними схемами. І я закликаю вас бути контролерами, протистояти корупції, яка вбиває наші міста», — сказав політик.

Говорячи про можливі коаліціі представників ОПЗЖ в Полтавському регіоні, Ілля Кива сказав: «Міськради та облради — це не арена для політичних баталій, тут повинен бути господарчий підхід до процесів. Наше завдання — відбудовувати країну і повертати містам вигляд, який передали нам батьки. І політичною риторикою тут не допомогти. Тому ми будемо в коаліції зі здоровим глуздом, з порядністю! Ми не беремо участі в договорняках і розподілі комітетів. Я за те, щоб об’єднання і компроміси базувалися на моралі, здоровому глузді і вирішенні проблем населення», — підкреслив нардеп.

При цьому він нагадав про стратегію політичної партії «Опозиційна платформа — За життя»

«Всі наші дії спрямовані на процес творення для нашої держави. Ви, обрані народом представники партії у владу, повинні відновлювати вулиці і міста, не боротися за рейтинги, а боротися за результат, який дасть можливість українцю бути господарем на свій землі! Ми націлені на мир, порядок, закон і економічне відродження!» — підсумував Ілля Кива.

Источник

Залишити коментар